ایران درگاه

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی ایران درگاه، امکان پرداخت آنلاین وجوه مشتریان سایت‌های فروشگاهی عرضه‌کننده محصولات و خدمات را فراهم می‌کند. مشتری پس از انجام مراحل انتخاب کالا یا خدمت مورد نظر، در آخر وارد درگاه پرداخت اینترنتی ایران درگاه شده و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا و کد اعتبارسنجی (CVV2) پرداخت خود را به آسانی انجام می‌دهد.

پشتیبانی از PSP‌های مختلف
کارمزد منطقی و مناسب
پشتیبانی فنی

چرا درگاه پرداخت ایران درگاه؟

PSPهای مختلف

برای افزایش تعداد تراکنش‌های موفق، ایران درگاه با چند PSP مختلف قرارداد همکاری امضا کرده‌است که در صورت غیر فعال شدن یک سرویس، سریعا سرویس جدید جایگزین شود.

افزونه‌های متعدد

درگاه پرداخت ما برای سیستم‌های مختلف قابل پیاده‌سازی است. از وردپرس و جوملا تا اپن‌کارت، همه سیستم‌ها پشتیبانی می‌شوند.

امنیت بالا

ایران درگاه، پرداخت‌یار رسمی شاپرک، با داشتن مجوزهای رسمی و امنیتی کنار شماست تا تراکنش‌های شما با امنیت، به سادگی و با درصد موفقیت بالا انجام شوند.

پشتیبانی در طول مسیر

تیم پشتیبانی ایران درگاه، آماده پاسخ به سوالات و مشکلات احتمالی شما از طریق تماس تلفنی، تیکت پشتیبانی، ایمیل و یا فرم تماس است.

تسویه خودکار

با استفاده از قابلیت شخصی‌سازی کیف پول هوشمند ایران درگاه، شما تعیین می‌کنید که تسویه حساب با چه فواصلی و از طریق کدام PSP انجام شود.

سوییچینگ هوشمند

همکاری ایران درگاه با PSPهای مختلف، کاربران شما را به طور اتوماتیک به سریع‌ترین درگاه موجود منتقل می‌کند تا درصد تراکنش‌های موفق شما افزایش یابد.

آماده استفاده از ایران درگاه هستید؟

ایران درگاه-درگاه پرداخت