ایران درگاه

لینک پرداخت

ایران درگاه به فروشگاه‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی یا فری‌لنسرها، امکان ساختن لینک پرداخت اختصاصی برای محصولات و خدمات خود را می‌دهد. به جای ارسال شما کارت خود برای مشتریان، کافیست برای هر محصول، فرم پرداخت اختصاصی بسازید و لینک هر محصول را با مشتریان به اشتراک بگذارید. امنیت، سادگی و سرعت در لینک پرداخت ایران درگاه حرف اول را می‌زند.

شخصی‌سازی لینک پرداخت
کارمزد منطقی و قابل تنظیم
پشتیبانی حرفه‌ای

چرا لینک پرداخت ایران درگاه؟

فرم یکبار مصرف

با استفاده از فرم یک بار مصرف ایران درگاه، می‌توانید از فروش مجدد محصولات خاص خود جلوگیری کنید. همچنین می‌توانید تعدادی فرم برای فروش تخفیف ویژه بسازید.

شخصی‌سازی فرم

در لینک پرداخت ایران درگاه می‌توانید در هر فرم، فیلدهای دلخواد خودتان را بسازید و اطلاعات مورد نظر خود را از مشتری، هنگام پرداخت وجه دریافت نمایید.

اتصال به درگاه

قابلیت مدیریت فرم‌های شخصی، این امکان را به شما می‌دهد که تعداد نامحدودی فرم ساخته و هر فرم را به درگاه پرداخت مورد نظر خود وصل کنید.

پشتیبانی در طول مسیر

تیم پشتیبانی ایران درگاه، آماده پاسخ به سوالات و مشکلات احتمالی شما از طریق تماس تلفنی، تیکت پشتیبانی، ایمیل و یا فرم تماس است.

تسویه خودکار

با استفاده از قابلیت شخصی‌سازی کیف پول هوشمند ایران درگاه، شما تعیین می‌کنید که تسویه حساب با چه فواصلی و از طریق کدام PSP انجام شود.

سوییچینگ هوشمند

همکاری ایران درگاه با PSPهای مختلف، کاربران شما را به طور اتوماتیک به سریع‌ترین درگاه موجود منتقل می‌کند تا درصد تراکنش‌های موفق شما افزایش یابد.

آماده استفاده از ایران درگاه هستید؟

ایران درگاه-درگاه پرداخت