ایران درگاه

قوانین و مقررات

ایران درگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جرائم رایانه‌ای کشور می‌باشد. بالطبع خدمات رسانی ایران درگاه نیز تنها به پذیرندگانی می‌باشد که قوانین کشور را رعایت کنند. ایران درگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات ارائه شده در سایت پذیرنده ندارد. تحقیق در مورد محصولات خریداری شده برعهده پرداخت کننده بوده و تمامی مسئولیت خدمات، کالاها و... بر عهده پذیرنده می‌باشد پذیرندگان موظف هستند هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه کنند چرا که امکان تغییرات احتمالی قوانین و به‌روزرسانی وجود دارد که پذیرنده موظف است طبق قوانین جدید عمل کند و به‌روزرسانی از طریق همین سایت به پذیرندگان اعلام می‌گردد.

آثار حقوقی تمامی مواد و مفاد این قوانین برای پذیرنده مادام العمر است؛ به این معنی که هرگاه مشکل حقوقی میان پذیرنده و ایران درگاه یا میان پذیرنده و پرداخت کننده و یا مشکلی میان هر ۳ طرف پذیرنده، ایران درگاه و پرداخت کننده به وجود آید، پذیرنده ملزم به پاسخگویی به ایران درگاه و همچنین به مراجع قانونی و قضایی کشور است.

فهرست فعالیت‌های ممنوعه:

فعالیت‌هایی که در ذیل موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه‌ای مصوب مجلس شورای اسلامی ایران یا در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در این ماده قرار دارند :

1) تمامی موارد ممنوعه و غیرمجاز در قانون جرائم رایانه‌ای ایران

2) استفاده از خدمات ایران درگاه در وب‌سایت‌های خرید و فروش ارز فیزیکی، پول‌های غیرقابل ردیابی، خرید و فروش وب‌سایت‌های مالی

3) فروش کالا و لوازم غیرشرعی مربوط به مسائل جنسی و زناشویی

4) وب‌سایت‌های مرتبط با خرید و فروش و ثبت نام یا پیش ثبت نام وام

5) وب سایت، اپلیکیشن‌های همسریابی، صیغه و ازدواج موقت

۶) استفاده از خدمات ایران درگاه در وب‌سایت‌هایی با موضوع فعالیت هک و فروش ابزارهای مرتبط با هکینگ

۷) هرگونه فعالیت مرتبط با فروش اطلاعات خصوصی افراد

۸) استفاده از خدمات ایران درگاه در وب‌سایت‌های بخت آزمایی، پیش بینی فوتبال، شرط بندی و هرگونه مصادیق قمار

۹) کالاهایی که حقوق ناشر را رعایت نمی‌کنند (مشابه قوانین کپی رایت)

1۰) وب‌سایت‌های فروش سیگار، قلیان، مواد مخدر و روانگردان و سایر مواد دخانی

1۱) وب‌سایت‌های فروش مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های غیرمجاز

1۲) وب‌سایت‌های فروش سلاح‌های گرم و سرد بدون مجوز

1۳) کالاهایی که مبادله آن‌ها دارای مقررات و نظامات خاص است

1۴) کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی و جانی به دنبال دارد

1۵) کالاهایی که مبادله آن‌ها طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ممنوع است

1۶) کالاهایی که مبادله آن‌ها مغایر با آداب اسلامی است

1۷) کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند

۱۸) کالاهای قاچاق

۱۹) کالاهای به دست آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشگری

2۰) وب‌سایت‌های تبلیغات کلیکی و سرمایه گذاری که با عنوان باکس شناخته می‌شوند

2۱) وب‌سایت‌های حراج و مزایده

2۲) وب‌سایت‌های فروش vpn و ابزارهای عبور از فیلترینگ

سایر مفاد قوانین:

حداقل سن برای استفاده از خدمات ایران درگاه 18 سال تمام می‌باشد و پذیرندگان تا رسیدن به این سن اجازه استفاده از خدمات مرتبط با دریافت و پرداخت وجه را نخواهند داشت.

پذیرندگان برای جلوگیری از هرگونه مشکل اعم از کلاهبرداری، پولشویی و غیره موظف هستند که حساب بانکی به نام خود را برای تسویه معرفی کنند و در صورتی که حساب بانکی به نام فرد دیگری ثبت کنند حساب کاربری آن‌ها مسدود می‌گردد.

ایران درگاه از کاربران خود می‌خواهد که در صورت هرگونه خرید از سایت‌هایی که از ایران درگاه خدمات خود را دریافت می‌کنند قوانین مربوط به سایت مورد نظر را به طور دقیق مطالعه کنند چرا که این سایت‌ها هر کدام قوانین خاص خود را دارا بوده و در صورت هرگونه سوء استفاده احتمالی ایران درگاه هیچگونه مسئولیتی را در این خصوص پذیرا نمی باشد.

ایران درگاه در صورت مشکوک شدن به فعالیت یا اطلاعات هویتی پذیرندگان خود موظف است حساب کاربری پذیرنده خود را متوقف و اطلاعات هویتی بیشتر را از پذیرنده درخواست کند و در صورت عدم مغایرت اطلاعات ایران درگاه ملزم به باز کردن حساب کاربری پذیرنده می‌گردد.

هیچ پذیرنده‌ای حق واگذاری شناسه کاربری خود به شخص یا شرکت دیگری را ندارد و در صورت تخلف مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت شده در ایران درگاه می‌باشد

پذیرنده موظف است وجود هرگونه مشکل سیستمی، باگ و .... در هر یک از پلاگین‌های پرداخت متصل به ایران درگاه را به پشتیبانی اطلاع داده و سوء استفاده کاربران از این مساله نقض قوانین خواهد بود. همچنین ایران درگاه در این‌گونه مسائل مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

ارسال هر پیامک جهت اطلاع رسانی ورود، انجام تراکنش و تسویه حساب که تعیین ارسال یا عدم ارسال آن با پذیرنده است، دارای هزینه 35 تومان به ازای هر پیامک است. بدیهی است در صورتی که پذیرنده ارسال پیامک را در ایران درگاه غیرفعال کند، هزینه‌ای از او کسر نخواهد شد.

ایران درگاه هر زمان که نیاز باشد ممکن است برای برخی تراکنش‌ها، اطلاعات هویتی پرداخت کننده را از پذیرنده خواستار باشد، در صورتی که پذیرنده از ارسال اطلاعات امتناع کند یا به هر دلیلی ارائه نکند، در صورت بروز مشکل تمامی خسارات وارده بر عهده پذیرنده می‌باشد و مسئولیت تمامی تراکنش‌های پرداخت کنندگان نیز بر عهده پذیرنده می‌باشد.

استفاده از چند نام کاربری برای یک شخص در ایران درگاه ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف، سایر شناسه‌های کاربری مربوط به شخص خاطی نیز توقیف خواهد شد.

آماده استفاده از ایران درگاه هستید؟

ایران درگاه-درگاه پرداخت